Ventas Balss, 18. augusts, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

3x3 basketbola komanda Priecīgus! īsā laikā uzvarējusi jau trešajā pašmāju turnīrā, šoreiz triumfējot Ghetto Basket superfinālā, tā braucienam uz Pasaules tūres posmu pievienojot arī NBA spēles apmeklējumu klātienē.

Rūtai Lasmanei savā debijā Eiropas čempionātā neizdevās tikt tālāk par kvalifikācijas mačiem, kopvērtējumā ieņemot 17. vietu, taču sportiste par ne pārāk veiksmīgo staru nepārdzīvo, uzsverot, ka tas ir tikai sākums.

Covid-19 pandēmijas ietekmē dažviet, tai skaitā arī Ventspilī, mazliet mainījušies bēru ceremonijas un mielasta organizēšanas paradumi. Mūsu pilsētā tas vairāk saistīts ar mielasta vietai nepieciešamo telpu trūkumu.

Turpinām iepazīstināt ar partiju programmām un kandidātiem Kurzemes vēlēšanu apgabalā. Tautvaldības piedāvājums šajās vēlēšanās ir sastopams vairākās partiju programmās. Diemžēl – ar nepareizu latviešu valodas lietojumu ir līdzīgi. Tāpat izteikta ir tendence programmu balstīt uz cīņu pret vakcināciju.

Jau aptuveni četrpadsmit gadus užavnieces Sandras Pāvulītes ģimene savā lauku saimniecībā nodarbojas ar dažādu ogu un dārzeņu audzēšanu, sulu ražošanu. Šobrīd saimniecībā ienākušās krūmmellenes, kas ir ne tikai veselīgas, bet arī gardas, un kuras Sandra piegādā pilsētas robežās, ja ir tāda interese.

Ventas Balss arhīvs

23. septembris
22. septembris
20. septembris
16. septembris
15. septembris
13. septembris
9. septembris
8. septembris