Ventas Balss, 16. augusts, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Piedzīvojumu parkā un pilsētas ielās aizvadīts jau 13. Vislatvijas nūjošanas festivāls, kas pēc divu gadu pārtraukuma bija brīvs no ierobežojumiem un pulcēja teju 300 šī aktīvās atpūtas veida entuziastu.

Ar Mūzikas bibliotēkas vadītāju INGU AULMANI esam pazīstamas jau gadus divdesmit. Mūsu saruna kā upe palu laikā iziet no krastiem, no atmiņu ūdeņu dziļumiem iznirst ģimenes dzīvesziņa – māka priecāties arī grūtos laikos. Šis ir īstais laiks tai tapt sadzirdētai.

Vēlēšanām pieteikto kandidātu izglītība, kas vairākiem ir tikai pamatskolas līmenī, bet gandrīz ceturtdaļai – vidusskolas, ir pamats, kādēļ tiek vākti iedzīvotāju paraksti, lai ieviestu prasību pēc augstākās izglītības tiem, kuri pretendē uz deputāta amatu Latvijas parlamentā. Dažu dienu laikā par to parakstījušies jau vairāk nekā 3500 Latvijas pilsoņu.

Lielo pilsētu iedzīvotāji ar bažām gaida jauno apkures sezonu. Apkures tarifi it kā sacenšas savā starpā: kas augstāk. Ventspilnieki pagaidām var dzīvot mierīgi: pašvaldība sola, ka jaunā apkures sezona pilsētā sāksies ar veco tarifu.

Ukraiņu kultūras dienas Ventspilī pulcēja dažādu tautību pārstāvjus. Savukārt Ventspilī dzīvojošie bēgļi ar prieku sagaidīja savus tautiešus no Harkivas.

Ventas Balss arhīvs

23. septembris
22. septembris
20. septembris
16. septembris
15. septembris
13. septembris
9. septembris
8. septembris