Ventas Balss, 12. augusts, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventas Balss uzklausījusi lasītāju iebildumus par pilsētas trokšņiem, kas izteikti skaļāki ir tieši vasarā. Daži noraizējušies, vai, piemēram, atrakciju laukums Poruka ielā netraucēs topošā Rehabilitācijas centra iemītniekiem.

Latvijas čempionātā virves vilkšanā aizvadītas otrā posma sacensības, pēc kurām lielā mērā jau kļuvuši skaidri zelta medaļu ieguvēji, starp kuriem šajā sezonā būs arī Velkoņa vilcēji.

Straujiem soļiem tuvojas jaunais mācību gads, un atkal aktualizējies izglītības darbinieku trūkuma jautājums. Pašvaldību vadība un izglītības iestādes šo jautājumu risina visiem spēkiem.

Šogad Ukraiņu kultūras dienas Ventspilī notiek vērienīgāk nekā ierasts. Pēc tradicionālajiem koncertiem, izstādēm un gadatirgiem, kuru laikā varēs nobaudīt arī ukraiņu virtuves ēdienus, mūsu pilsētā vēl veselu nedēļu atpūtīsies skolēni un studenti no Harkivas. Pašvaldība un ukraiņu biedrība Kobzar parūpējušies par saturīgu programmu.

Pilsētas svētku laikā ikviens mākslas cienītājs, apmeklējot teātra namu Jūras vārti, varēja paviesoties Rasas un Raita Šmitu radītajā Atmosfēriskajā mežā un piedzīvot izjūtas, kas vēl ilgi liek domāt par cilvēka mijiedarbību ar dabu, mākslas un zinātnes simbiozi. Izstāde guva necerēti lielu atsaucību.

Ventas Balss arhīvs

23. septembris
22. septembris
20. septembris
16. septembris
15. septembris
13. septembris
9. septembris
8. septembris