Ventas Balss, 4. augusts, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Daudz notikumu 3x3 basketbola sezonā: aizvadīta astotā Raita Silarāja balvu izcīņa, nedēļas nogalē Ventspilī kļūs zināmi pirmie Latvijas kausa ieguvēji, bet svarīgi notikumi risināsies arī Atlantijas okeāna otrā krastā.

Nupat noslēdzies dzērienu iepakojumu depozīta sistēmas pārejas posms. Tirgotāji atzīst: kā jebkurai jaunai sistēmai, arī šai ir trūkumi, kas tuvākajā laikā jānovērš.

Ventspils brīvostas valde nolēmusi mainīt ostas teritorijas robežas, izslēdzot no tās objektus un zemes gabalus, ko nevar izmantot perspektīvai ostas attīstībai. Pavisam piedāvāts izslēgt no Ventspils brīvostas teritorijas 118 zemes gabalus.

Ventspilī aizvadīts starptautiskais futbola turnīrs Bespalovs Cup 2022 U13 vecuma grupā. Mūsu puiši izcīnīja trešo vietu, par punktu apsteidzot FS Daugavpils.

Ventspils joprojām atšķiras no citām valsts nozīmes pilsētām pēc vidējās aprēķinātās pensijas. Šā gada otrajā ceturksnī Ventspilī vidēji jaunpiešķirtā pensija bija par 257 eiro lielāka nekā vidējā jaunpiešķirtā pensija Daugavpilī.

Ventas Balss arhīvs

4. oktobris
30. septembris
29. septembris
27. septembris
23. septembris
22. septembris
20. septembris
16. septembris