Ventas Balss, 5. jūlijs, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils Starptautiskā Radioastronomijas centra radioteleskopa R-32 šķīvim tika uzstādīta jaunā aparatūras un uztvērēju kabīne, kā arī sekundārā spoguļa automātiskās regulēšanas sistēma. Projekts noslēdz radioteleskopa renovācijas trešo posmu.

Šajā sezonā Ventspils ostā pēc divu gadu pandēmijas pārtraukuma atkal atgriežas jahtas. Tomēr jaunā situācija ievieš savas korekcijas šai ostas biznesā.

Latvijas čempionātā vieglatlētikā U16 vecuma grupā lieliski startēja arī sporta skolas Spars un Ventspils novada sporta skolas audzēkņi, savukārt viņu pieaugušie kolēģi jau drīzumā dosies uz pasaules čempionātu.

Ministri ir vienojušies kompensēt pusi no siltumenerģijas, elektrības un dabasgāzes tarifa pieauguma. Taču noteikumi no atbalsta loka izslēdz daļu no vidusmēra ienākuma līmeņa iedzīvotājiem un apgrūtina tā saņemšanu trūcīgajiem.

Latvijas vīriešu basketbola izlase Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra pirmajā posmā triumfējusi savā apakšgrupā, turklāt uz izšķirošo posmu varēs ņemt līdzi trīs uzvaras.

Pagājušās nedēļas nogalē ar svinībām Ugālē Ventspils novadā iesācies pagastu svētku laiks. Nākamā svētkiem posīsies Piltene, kur 16. jūlijā tiks svinēti pilsētas svētki.

Ventas Balss arhīvs

12. augusts
11. augusts
9. augusts
5. augusts
4. augusts
2. augusts
29. jūlijs
28. jūlijs