Ventas Balss, 1. jūlijs, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Jūlijs Popes muižas apkārtnē vienmēr ir reibinošs. Šovakar tas sāksies ar Guntara Rača un draugu koncertu zem simtgadīgajām liepām, izzinošām ekskursijām parkā un dārza svētkiem atbilstošu piedāvājumu no dažādiem tirgotājiem.

No šodienas mainās valsts atbalsta kārtība un lielums bēgļiem no Ukrainas. Atbalsta apmērs ievērojami samazinās, un, lai Ukrainas civiliedzīvotāji nepaliktu bez paša nepieciešamākā, trūkstošo palīdzību sniegs pašvaldības.

Rīt ar maču Rīgā divu izbraukuma spēļu sēriju uzsāks JFK Ventspils futbolisti, ar to arī noslēdzot turnīra pirmo apli, bet jūlija otrajā pusē mūsējie divas reizes pēc kārtas varēs spēlēt savā laukumā.

Mērķtiecīgais darbs ielu infrastruktūras sakārtošanā un labiekārtošanā mūsu pilsētai atnesis kārtējo atzinību. Satiksmes ministrija Ventspilij piešķīrusi 1. vietu no valstspilsētām satiksmes drošības ziņā. Otrā vieta Rēzeknei, bet trešā – Liepājai.

Rīt plkst. 20 Reņķa dārzā skanēs Gunta Skrastiņa atceres koncerts Nopietni pa jociņam, kurā piedalīsies virkne izcilu Latvijas skatuves mākslinieku – Gunta Skrastiņa laika, domu un darba biedri.

Traumatologa Jurija Krupnova vārds īpašus komentārus neprasa. Ļoti daudz cilvēkiem ir palīdzēts. Krupnovs ir pārliecināts, ka ārsta profesija ir ļoti interesanta, jo ir izaicinoši risināt sarežģītus jautājumus, operēt un būt klāt pacienta atlabšanā. Bet tagad darba karjerai tiek likts punkts, lai piedzīvotu pavisam citu dzīves posmu – pelnītu atpūtu.

Ventas Balss arhīvs

12. augusts
11. augusts
9. augusts
5. augusts
4. augusts
2. augusts
29. jūlijs
28. jūlijs