Ventas Balss, 14. jūnijs, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ostas ielas promenāde no pagājušās nedēļas nogales ir bagātāka par vēl vienu interesantu vides objektu – tur griezties sākusi pavisam īsta kuģa dzenskrūve. Ja līdz šim promenādes jaunākajā daļā varēja iepazīties ar dažādām navigācijas zīmēm un to nozīmi, pastaigāties pa kuģa Rota klāju, tad tagad var arī tuvumā apskatīt ne tikai pašu dzenskrūvi, bet arī mehānismu, kas liek tai griezties.

Rūta Lasmane tikusi pie ASV studentu vasaras čempionāta bronzas medaļas, tā papildinot savu godalgu kolekciju, jo pagājušajā gadā pie šāda sasnieguma ventspilniecei izdevās tikt telpās.

Pagājušās nedēļas otrajā pusē publiskajā telpā izskanēja ziņa par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) veiktajām izmeklēšanas darbībām Ventspils Augstskolā.

Galvenajā bibliotēkā šobrīd apskatāma mākslinieku Anša Ozoliņa, Ingrīdas Ģelzes-Ozoliņas un Līvas Ozoliņas darbu izstāde 205 – veltījums Ozoliņu dzimtas mākslinieku jubilejām.

Pilsētas domes izpilddirektors ALDIS ĀBELE Ventspilī strādā kopš tūkstošgažu mijas. Ar apbrīnojamu mērķtiecību 22 gadu laikā izdevies paveikt neiespējamo. Tagad viņš nolēmis uz brīdi atvilkt elpu un baudīt laiku ar savējiem.

Aizvadītajā nedēļā Ventspili apmeklēja ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Vizītes rezultātus ministre vērtē kā labu sākumu turpinājumam.

Ventas Balss arhīvs

9. augusts
5. augusts
4. augusts
2. augusts
29. jūlijs
28. jūlijs
26. jūlijs
22. jūlijs