Ventas Balss, 27. maijs, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Vakar Livonijas ordeņa pilī skolēniem un pedagogiem par sasniegumiem olimpiādēs, konkursos un zinātniski pētniecisko darbu konferencēs tika pasniegtas Ventspils pilsētas Izglītības inovācijas balvas 2022.

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) organizētā balvu pasniegšanā uzņēmējiem draudzīgākajām pašvaldībām pie atzinības tikusi arī Ventspils.

Rīt savu sezonas ceturto maču aizvadīs JFK Ventspils futbolisti, otro reizi spēlējot savā laukumā, turklāt šogad pirmo reizi līdzjutēji tiek aicināti uz galveno futbola arēnu.

Par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai, kas kalendārā atzīmēta 1. jūnijā, svētdien Ventspilī notiks koši un priecīgi Bērnu svētki ar nosaukumu Brīnumzeme.

Pārventas bibliotēkā ierīkota Pietura ceļotājiem. Tajā var satikt aizrautīgus ceļotājus, kas piedzīvoto prot pārvērst intriģējošos ceļojumu stāstos. Pārventas pieturvietā uz brīdi pabija Zane Eniņa, divu ceļojumu grāmatu autore.

Koncertzālē Latvija, skanot ērģelēm, vakar tika atklāts Kurzemes biznesa forums. Izskanot vienotam sauklim – Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai, uzņēmēji un eksperti dalījās ar savu pieredzi, izmantojot inovācijas jaunajos tirgus apstākļos.

Ventas Balss arhīvs

1. jūlijs
30. jūnijs
28. jūnijs
21. jūnijs
17. jūnijs
16. jūnijs
14. jūnijs
10. jūnijs