Ventas Balss, 20. maijs, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Virves vilkšanas kluba Velkonis sportisti uzsākuši brīvdabas sezonu arī komandu mačos, labi startējot Latvijas kausa izcīņā, ko lieliski bija noorganizējuši Novadnieku vilcēji, bet pilnai laimei pietrūka arī spēcīga dalībnieku sastāva.

Tuvākajā laikā vairākiem patvēruma meklētājiem no Ukrainas apritēs 90 dienas kopš ierašanās šeit, un līdz ar to beigsies arī valsts nodrošinātais atbalsts pašvaldībām viņu izmitināšanai.

Lai arī atklāšanas pasākums plānots jūnija otrajā pusē, reizē ar zinātnes un inovāciju centra VIZIUM atklāšanu, Briežu dārzs jau jūnija pirmajās dienās gatavojas pamazām uzņemt pirmos apmeklētājus.

Šodien beidzas jau otrais termiņš, līdz kuram no Ventamonjaka termināļa vajadzēja izvest aptuveni 40 000 tonnu amonjaka. Viss, kas bija atkarīgs no Latvijas, ir izdarīts. Tomēr vēl tiek kārtotas darīšanas starp divu grieķu tankkuģu gāzvedēju, kas jau sen atrodas reidā Ventspils ostā, īpašnieku un fraktētāju, lai uzsāktu amonjaka iekraušanu.

9. un 12. klases skolēniem ir izskanējis pēdējais zvans un sācies eksāmenu laiks. Izlaidumu maratonu iesāk bērnu Mūzikas skola, kuras absolventu sumināšana notiks jau šovakar plkst. 18 koncertzālē Latvija.

Rihards Audze pavisam drīz iegūs bakalaura grādu un būs diplomēts elektronikas inženieris. Darba gaitas kuldīdznieks plāno uzsākt Nīderlandē – zinātniskajā institūtā ASTRON, kur sevi jau pierādījis studiju praksē.

Ventas Balss arhīvs

1. jūlijs
30. jūnijs
28. jūnijs
21. jūnijs
17. jūnijs
16. jūnijs
14. jūnijs
10. jūnijs