Ventas Balss, 17. maijs, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils basketbolisti Latvijas Basketbola līgas finālsērijā vēlreiz piedzīvoja zaudējumu viesos, šoreiz VEF piekāpjoties ar 65:89 un sērijā nonākot zaudētājos 1:2, taču bēdīgākais, ka komanda, iespējams, palikusi bez vēl viena spēlētāja.

Ventspils novada pašvaldība pārņem no valsts vairākus vietējas nozīmes autoceļus. Skaidrojam, kādas pārmaiņas šāda ceļu pārņemšana varētu nest iedzīvotājiem un citiem ceļu lietotājiem.

Kopš Jaunās konservatīvās partijas vadītās ministrijas pārstāvju vizītes Annahites pamatskolā šī gada 1. martā katra nākamā nedēļa nesusi arvien sliktākas ziņas. Ventspils novada domes 28. aprīļa sēdē, desmit deputātiem balsojot par un pieciem atturoties, pieņemts lēmums izglītības iestādi likvidēt.

JFK Ventspils futbolisti turpina veiksmīgi cīnīties 2. līgas čempionātā, aizvadot vēl vienu sauso spēli un tiekot arī pie otrās uzvaras – viesos ar 1:0 pārspēti Kurzemes lielkluba FK Liepāja dublieri.

Tie, kuri interesējas par dārzniecību un arī vides jautājumiem, ne reizi vien būs dzirdējuši par tādu virzienu kā permakultūra. Taču joprojām daudziem nav līdz galam skaidrs, kas tas īsti ir. Ko nozīmē dabai draudzīga saimniekošana pēc permakultūras principiem, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Ventspils biroja organizētā seminārā skaidroja augkopības speciālists Māris Narvils.

Ventas Balss arhīvs

1. jūlijs
30. jūnijs
28. jūnijs
21. jūnijs
17. jūnijs
16. jūnijs
14. jūnijs
10. jūnijs