Ventas Balss, 3. maijs, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ar jubilejas noskaņu sākusies 2022. gada motosporta sezona, jo savu 25. sezonu aizvada motoklubs Rodeo, kas veiksmīgi turpina Ventspils motosporta tradīcijas un uzsācis cīņu par 14. Latvijas komandu čempiona titulu.

Kādai ventspilniecei pamatīgas galvassāpes sarūpēja par elektroenerģijas izmantošu pārmaksātās naudas summas atgūšana, taču pēc zvana Ventas Balsij šī problēma tika atrisināta.

Pagājušajā piektdienā pirmsskolas izglītības iestādes Zvaigznīte Pūcīšu grupas audzēkņi ar skolotājām Anitu Fogeli, Zandu Lapiņu, mūzikas skolotāju Anitu Dorsku un bērnudārza vadītāju Zitu Janušoni devās uz Ventspils Augstskolas bibliotēku, lai iepriecinātu mūsu pilsētā dzīvojošos ukraiņu bērnus.

2. līgas čempionātā pirmo maču savā laukumā aizvadījuši JFK Ventspils futbolisti, kas tikās ar FK Beitar vienību un fiziski smagā cīņā spēlēja neizšķirti.

Vairāki ventspilnieki sociālajos tīklos dalījušies ar ostā piestājušā sauskravu kuģa KOHL I attēlu, pievēršot uzmanību burtam Z uz kuģa skursteņa, bet brīvostā skaidro, ka nav iemesla uzskatīt, ka tam būtu jebkāda saistība ar karu Ukrainā.

Aizvadītās ziemas vētras nežēloja daudzus kokus pilsētā, tai skaitā ventspilnieku iemīļoto Kuldīgas ielas kastaņu aleju. Tāpēc tagad, organizējot pavasara koku stādīšanas talku, viens no uzdevumiem bija iestādīt 23 zirgkastaņas. Savukārt Reņķa dārzā tika stādīti ne tikai koki, bet arī vairāk nekā 100 dekoratīvu krūmu. Draudzīgi talkoja gan lieli, gan mazi, kopā ar visiem arī domes vadība un deputāti.

Ventas Balss arhīvs

30. jūnijs
28. jūnijs
21. jūnijs
17. jūnijs
16. jūnijs
14. jūnijs
10. jūnijs
9. jūnijs