Ventas Balss, 29. aprīlis, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Rīt sezonas pirmo spēli savā laukumā – Katoļu ielas stadionā – 2. līgas turnīrā aizvadīs JFK Ventspils futbolisti, cenšoties turpināt gan uzvaru, gan sauso maču sēriju.

Valsts kontrole veikusi Satiksmes ministrijas darbības revīziju, pēc kuras norāda uz nepieciešamību pilnveidot kapitālsabiedrības pārvaldīšanu saskaņā ar normatīvajiem aktiem un labu praksi. Ieteikumi attiecas arī uz AS Ventas osta.

Zirgu mīļotāji rīt gaidīti Popes pilskalna kausa izcīņā konkūrā jeb jāšanas sporta sacensībās šķēršļu pārvarēšanā.

Valsts prezidents Egils Levits izsludinājis grozījumus Ostu likumā, kas stājušies spēkā 27. aprīlī. Ventspils pilsētas dome 5. maijā lems par pieteikuma sagatavošanu Satversmes tiesai, lai pārsūdzētu pieņemtos grozījumus.

Priekšā rosīga nedēļas nogale. Komunālā pārvalde rīt aicina piedalīties tradicionālajā koku stādīšanas talkā, kas šogad notiks kastaņu alejā pie Ventspils autoostas un Reņķa dārzā. Rūpēs par vidi sestdien visā Latvijā, tostarp mūspusē, notiks arī ikgadējā Lielā talka, kurā piedalās Ventspils pašvaldība.

Ventspils pilsētas un novada skolotāji šonedēļ kļuvuši krietni bagātāki, jo reģionālajā konferencē Praktiski. Lietpratībai guvuši vērtīgu pieredzi, iedvesmu un motivāciju turpmākajam darbam, bet daudzi arī dalījušies ar saviem pieredzes stāstiem, vadījuši darbnīcas un meistarklases.

Ventas Balss arhīvs

30. jūnijs
28. jūnijs
21. jūnijs
17. jūnijs
16. jūnijs
14. jūnijs
10. jūnijs
9. jūnijs