Ventas Balss, 21. janvāris, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Valdību veidojošās partijas konceptuāli vienojošās par atbalsta pasākumiem iedzīvotājiem un uzņēmumiem saistībā ar strauji pieaugošajām energoresursu cenām, kopumā tam novirzot apmēram 250 miljonus eiro.

Latvijas Olimpiskās komitejas Izpildkomitejas sēdē apstiprināts Pekina spēļu olimpiskās delegācijas sastāvs, kurā iekļauti arī vairāki ventspilnieki – gan sportisti, gan treneri.

Līdz ar janvāri noslēdzas Atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām Cimdiņš gandrīz 1,5 gadus ilgušais projekts Cimdiņš Kurzemei.

Kopš janvāra sākuma Ventspilī atkal pieaug saslimstība ar kovidu. Slimo arī skolēni un pedagogi. 6. vidusskolā šobrīd attālināti mācās 5. –12. klases audzēkņi. Desmit skolotāji slimo ar dažādām slimībām.

Pieaugot saslimstībai ar Covid-19, palielinājies pieprasījums pēc kovida testiem. Drīzumā Ventspilī tiks atvērti divi jauni analīžu pieņemšanas punkti.

Amatu mājas Podnieka darbnīcā noslēgušās keramikas meistarklases mākslinieka Jāņa Kupča vadībā. Iedzīvotāji izrādīja lielu interesi radīt māla podu savām rokām.

Ventas Balss arhīvs

24. maijs
20. maijs
19. maijs
17. maijs
13. maijs
12. maijs
10. maijs
6. maijs