Ventas Balss, 18. janvāris, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

No Ventspils basketbolistiem, kas šobrīd spēlē ārzemēs, aizvadītās nedēļas nogalē pie spēlēšanas tikai vienīgi Toms Leimanis Ukrainas spēcīgākajā līgā, kamēr Polijas čempionātā un Spānijas LEB Oro mūsējiem bija jāietur piespiedu pauze.

Pēc diviem gadiem Ventspilī atkal atgriežas starptautiskais bardu salidojums Tatjanas diena. Ņemot vērā pašreizējo epidemioloģisko situāciju, šogad notiks tikai viens pasākums ar bardu līdzdalību – noslēguma koncerts koncertzālē Latvija ar ierobežotu apmeklētāju skaitu.

Spēcīgs vējš Ventspilī nav nekāds retums, tas nespēj nedz pārsteigt, nedz iebiedēt. Ventspilnieki ir vēja rūdīti un gatavi, ka tas savā ceļā var kaut ko paķert līdzi. Ventā ūdens līmenis pacēlies līdz pašam krastam, stiprā vēja radītos viļņus var baudīt promenādē, kā arī uz mola.

9-stāvu mājas iedzīvotāji ir gandarīti par jauno un mūsdienīgo liftu, kas nomainījis veco, sadegušo. Pagājušā gada ugunsgrēka sekas vēl ir redzamas kāpņu telpā un pensionāres dzīvoklī 8. stāvā. Turklāt remonts savā salietajā dzīvoklī pensionārei būs jātaisa pašai.

Mazajam biznesam attīstīties Latvijā ir teju neiespējami. Tik pesimistiski vakardienu sagaidīja kādreiz veiksmīgās viesu mājas Mazajā Puķu ielā īpašnieki. Viņu ģimenes īpašums ir nonācis izsolē.

Naktī uz sestdienu Ventspilī un arī citviet Latvijā bija vērojama ziemeļblāzma. Aculieciniekiem izdevies to iemūžināt fotogrāfijās.

Vakar tika atslēgti lielākā daļa pilsētas Ziemassvētku rotājumu un uzsākta pakāpeniska to demontāža.

Ventas Balss arhīvs

24. maijs
20. maijs
19. maijs
17. maijs
13. maijs
12. maijs
10. maijs
6. maijs