Ventas Balss, 6. janvāris, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Augstākās tiesas Senāta Civillietu departaments atstājis spēkā Kurzemes apgabaltiesas spriedumu piedzīt no biedrības Hokeja klubs «Venta 2002» neatbilstoši izlietoto Ventspils pašvaldības finansējumu un tiesāšanās izdevumus, turklāt šis lēmums vairs nav pārsūdzams.

Vienpadsmit gadus pēc nozieguma nākšanas gaismā stājies spēkā spriedums par vairāk nekā miljona eiro piesavināšanos no pašvaldības uzņēmuma Ventspils siltums. Notiesātas trīs bijušās uzņēmuma darbinieces.

Vairāki autovadītāji vērsās Ventas Balss redakcijā ar jautājumu, vai novietotā barjera publiskajā autostāvvietā Jūras ielā 10 uzstādīta likumīgi.

Otrdienas vakarā Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nāca 2022. gada pirmais mazulis – meitenīte Kitija.

Jaunais 2022. – Tīģera – gads atnesis Latvijas iedzīvotājiem gan sliktas, gan labas ziņas. Labās ziņas sagaida pensionārus un ģimenes, kurās aug bērni, grāmatu un periodikas izdevējus, kā arī dažu profesiju pārstāvjus. Savukārt sliktās ziņas skars visus, ņemot vērā elektroenerģijas un dabasgāzes sadārdzinājumu, kas raisa neizbēgamu preču un pakalpojumu cenu pieaugumu. Sausajā atlikumā šogad mūs varētu piemeklēt dzīves sadārdzinājums.

Ventas Balss arhīvs

17. maijs
13. maijs
12. maijs
10. maijs
6. maijs
5. maijs
3. maijs
29. aprīlis