Ventas Balss, 9. decembris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Šonedēļ valdība atbalstīja grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz atsevišķas izmaiņas pakalpojumu sniegšanas jomā. Izmaiņas paredzētas arī vakcinēšanās prasības noteikumos nodarbinātajiem.

Aprit 10 gadi, kopš Ventspils oficiāli laidusi klajā savu naudu – ventus, kas kļuvuši iecienīti gan pilsētas viesu, gan pašu ventspilnieku vidū un veicinājuši Ventspils atpazīstamību Eiropā un pasaulē.

Gādājot par drošību pilsētas ielās, Ventspils pašvaldības policijas inspektori šonedēļ pie pilsētas izglītības iestādēm skolēniem dalīja atstarotājus.

No 1. decembra daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem mainās norēķinu kārtība ar pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem. Iepriekšējo pastāvīgo maksājumu vietā jaunie atkritumu izvešanas rēķini būs atkarīgi no izvestā atkritumu apjoma.

Ventspils galerijā Žagata divus mēnešus līdz pat janvāra beigām apskatāma astoņu Ventspils amatiermākslinieku gleznu izstāde. Eksponēto gleznu tēmas un to tapšanā pielietotās tehnikas ir ļoti dažādas.

Ventas Balss arhīvs

20. janvāris
18. janvāris
14. janvāris
13. janvāris
11. janvāris
7. janvāris
6. janvāris
4. janvāris