Ventas Balss, 1. decembris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pirmos divus mačus Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā aizvadījusi Latvijas basketbola izlase, pa reizi uzvarot un zaudējot.

Latvijas Televīzijā tika pētītas situācijas, kādās cilvēki nelikumīgā veidā ieguvuši Covid-19 sertifikātus. Daļa no pētījuma tika veikta arī laboratorijas Bior Ventspils paraugu pieņemšanas punktā.

Decembra sākumā 90. dzimšanas dienu atzīmēs ventspilnieks Gunārs Štekerhofs, kurš bijis ne vien panākumiem bagāts motobraucējs, bet arī ilgu laiku vadīja spēcīgo Sarkanās bākas komandu, piedalījās Dzintarjūras trases veidošanā un sacensību organizēšanā.

Kādas kooperatīvās sabiedrības dzīvokļu īpašnieki saskārušies ar negaidītu problēmu: līdzās viņu mājām esošajos stāvlaukumos tiek novietoti sveši auto, līdz ar to savām mašīnām vairs nav vietas. Pilsētas noteikumi un valsts normatīvi neļauj ierobežot publisko autostāvlaukumu izmantošanu.

Ventspils novada dome apstiprinājusi piecus lokālplānojumus saistībā ar desmit vēja elektrostaciju būvniecību, ko pilsētas pievārtē plāno īstenot SIA Ventspils Wind.

Pie soda tikuši kāda sieviete un vīrietis, kuri savās mājās brūvējuši un glabājuši alkoholiskos dzērienus.

Ventas Balss arhīvs

20. janvāris
18. janvāris
14. janvāris
13. janvāris
11. janvāris
7. janvāris
6. janvāris
4. janvāris