Ventas Balss, 30. novembris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Izglītības iestāžu darbu ietekmējis nosacījums, ka klātienē amata pienākumus var pildīt pedagogi tikai ar Covid-19 sertifikātu. Ventspils Tehnikums pedagogu trūkumam pagaidām risinājumu ir atradis.

INTERVIJA: Ar Kristīne Lembergu sarunājamies attālināti. ''Tagad viss Zoom notiek. Tas paver iespēju daudz vairāk izdarīt,'' viņa saka. Kristīne ir savās mājās, aiz muguras – logs ar novembra ainavu.

Saeima otrajā lasījumā atbalstīja Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma grozījumus, kas paredz atlikt piecu lielo Latvijas pilsētu un tām līdzās esošo novadu apvienošanu līdz 2029. gadam. Ventspilnieki neatbalsta apvienošanu principā.

Četrus gadus vecā puisīša noslīkšanas lietā pirmās instances tiesas spriedumu pārsūdzējuši gan apsūdzētais Viktors Zujevs, gan arī cietusī puse.

Šā gada trešajā ceturksnī Ventspils atkal iekļuvusi pirmajā vietā starp septiņām lielākajām Latvijas pilsētām pēc pensiju vidējā līmeņa. Vidējais Ventspils seniors saņem par 102 eiro vairāk nekā citi pensionāri Latvijā.

Ventas Balss arhīvs

20. janvāris
18. janvāris
14. janvāris
13. janvāris
11. janvāris
7. janvāris
6. janvāris
4. janvāris