Ventas Balss, 25. novembris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventas Balss ir sarūpējusi vairākus pozitīvus jaunumus, kas Ventiņu padarīs aktuālāku, ērtāk abonējamu un lētāk saņemamu. Būs arī e-avīze.

Pamazām tuvojas vieglatlētikas telpu maču sezona, ko ventspilniece Rūta Lasmane tāpat sagaidīs ASV, taču šajā mācību gadā citā augstskolā – kopā ar treneri Kītu Herstonu viņa pievienojusies Teksasas Tehniskās universitātes komandai.

Aizliegums pedagogiem strādāt bez Covid-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikāta ietekmējis ne tikai vispārizglītojošo skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu darbu. Tas radījis sarežģījumus arī profesionālās izglītības iestāžu darbībā.

2021. gada oktobris var kļūt vēsturisks Ventspils brīvostas dzīvē, apzīmējot to kā melno mēnesi. Pirmo reizi kravu apgrozījuma ziņā mūs apsteigusi kaimiņpilsētas osta Liepāja. Ventspils savukārt atvadās no Baltijas tranzīta galvaspilsētas statusa.

Pastāv iespēja, ka, panākot vienošanos par skaidriem nosacījumiem, Ziemassvētku tirdziņi šajā sezonā tomēr varēs notikt. Lēmums varētu tapt zināms tuvākās nedēļas laikā.

Ventas Balss arhīvs

9. decembris
8. decembris
7. decembris
3. decembris
2. decembris
1. decembris
30. novembris
26. novembris