Ventas Balss, 28. oktobris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Stingrāki noteikumi Covid-19 izplatības ierobežošanai skar iedzīvotājus visās sociālajās un vecuma grupās. Šoreiz apskatām, kā mājsēdi aizvada ģimenēs ar bērniem.

Latvijā zināmā dziedniece, litoterapeite un uzņēmēja Sanita Petere, ļaujoties jauniem izaicinājumiem, aizslēgusi sava Ventspils Rātslaukuma veikaliņa durvis, pārceļot uzņēmējdarbību uz digitālo vidi. Šobrīd viņa ir biežs viesis Krievzemē, kur kādā ezoteriķu centrā lasa lekcijas.

Netiekot galā ar krīzes situāciju saistībā ar ieilgušo koronavīrusa infekcijas pieaugumu, Veselības ministrija ierosina izsludināt valstī mobilizāciju ar militāro, civilo, materiālo un finanšu resursu piesaistīšanu. Līdz šim Mobilizācijas likums vēl nekad Latvijā nav ticis izmantots. Savukārt mediķi pieprasa ministra Daniela Pavļuta demisiju.

Nosacītu cietumsodu un teju divu tūkstošu eiro lielu kaitējuma kompensāciju Latvijas valstij izpelnījies kāds lietuvietis, kurš caur Ventspils ostu mēģināja īstenot cigarešu kontrabandu.

Latvijas mūzikas skolu un mūzikas vidusskolu pedagogi pauž vēlmi nodrošināt individuālas mācības klātienē 1.–3. klases skolēniem un individuālas praktiskās mācības vidusskolas klašu audzēkņiem.

Ventas Balss arhīvs

9. decembris
8. decembris
7. decembris
3. decembris
2. decembris
1. decembris
30. novembris
26. novembris