Ventas Balss, 27. oktobris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspilnieks Raimonds Martinovskis kopā ar treneri Sergeju Deņisovu Latvijas kikboksa izlases sastāvā debitēja WAKO pasaules čempionātā kikboksā pieaugušajiem un izcīnīja godpilno 3. vietu. Šī bija vienīgā Latvijas kikboksa izlases izcīnītā medaļa čempionātā.

No 1. decembra līdz 1. martam visiem automobiļiem un autobusiem, kuru pilna masa nepārsniedz 3500 kg, jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām.

Divi ventspilnieki un viens zviedrs notiesāti par nelegālu narkotisko vielu apriti. Viens no viņiem narkotikas tirgojis.

Otro gadu norit sīva konkurences cīņa par valsts pasūtījumu pasažieru pārvadājumiem ar sabiedrisko transportu starppilsētu maršrutos. Konkursā par tiesībām pārvadāt pasažierus līdz 2032. gadam vislielākā konkurence ir maršrutos uz un no Ventspils.

Ventspils pusē kopš lokdauna sākuma kopumā 77 personas ir pieķertas nopietnos komandantstundas pārkāpumos. Viņiem draud naudas sodi.

Ventspils pilsētas un novada piekrastē fiksēto atkritumu topa augšgalā ir plastmasas un polimēra izstrādājumu atliekas – plastmasas gabali, plastmasas virves, putuplasts un plastmasas maisiņi.

Ventas Balss arhīvs

9. decembris
8. decembris
7. decembris
3. decembris
2. decembris
1. decembris
30. novembris
26. novembris