Ventas Balss, 21. oktobris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Vakar Ventspils zinātnes un inovāciju centrā VIZIUM notika nomnieku telpu atklāšanas un atslēgu saņemšanas svinīgais pasākums. Pēc tradicionālās lentītes pārgriešanas un svinīgām uzrunām nedaudzajiem pasākuma viesiem bija iespēja aplūkot dažas no jaunā centra telpām.

Saskaņā ar šobrīd spēkā esošo regulējumu medības ir saimniecisks pakalpojums, kuru var sniegt tikai epidemioloģiski drošā vidē.

Kamēr lielākā daļa mediķu norāda, ka tikai vakcinēšanās pret Covid-19 pasargās no smagas saslimšanas un tās sekām, ir arī tādi, kas aicina ar obligāto vakcinēšanos būt piesardzīgiem, kamēr nav veikta analīze par vakcīnas ietekmi uz kopējo mirstību.

Tiesas spriedums pasludināts diviem vīriešiem, kuri bija apsūdzēti 12 noziedzīgos nodarījumos, pamatā par zādzībām no transformatora punktiem Ventspilī.

Atzītais un plaši apmeklētais Ghetto Games festivāls, kurš ik vasaru notiek mūsu pilsētā, ir ticis pie savas gotiņas. Tā novietota blakus skeitparkam.

Pagājis teju gads, kopš ventspilnieks Austris Galindoms saslima ar Covid-19 vīrusu un iekļuva satraucošu, baiļu pilnu notikumu virpulī. Viņa stāstam dzīvoja un juta līdzi daudzi. Jau labu laiku Austris ir vakcinējies pret Covid-19 infekciju, un atzīst, ka ne mirkli nav šaubījies par savu izvēli.

Ventas Balss arhīvs

9. decembris
8. decembris
7. decembris
3. decembris
2. decembris
1. decembris
30. novembris
26. novembris