Ventas Balss, 15. oktobris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Trešdien Rīgā aizvadīta apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2021 pasniegšanas ceremoniju. Lielā balva – Pamatakmens – nominācijā Gada projektu vadītājs piešķirta Raido Blumbergam – pašvaldības iestādes Komunālā pārvalde projektu vadītājam.

Treneris Jēkabs Saulītis uz kādu laiku pametis darbu sporta skolā Spars un arī nevarēs palīdzēt Robertam Krūzbergam startos Pasaules kausā, bet viņa vietā jau piesaistīts Kārlis Krūzbergs.

Arī otrās instances tiesa lēmusi, ka hokeja klubam Venta 2002 jāatmaksā neatbilstoši izlietotie Ventspils pašvaldības finanšu līdzekļi, kā arī tiesāšanās izdevumi, un šī parāda kopējā summa ir apmēram 20 000 eiro.

Strauji pieaugot saslimstībai ar Covid-19 un pacientu skaitam slimnīcās, Valsts operatīvā medicīniskā komisija pagājušajā nedēļā izsludināja ārkārtējo situāciju medicīnā. Arī Ventspils medicīnas iestādes saskaras ar lielu slodzi un reorganizē savu darbu.

Skaistumkopšanas jomā Ventspils neatpaliek no galvaspilsētas. Pie mums tiek atvērti saloni, kur piedāvā frizieru pakalpojumus galvaspilsētas kvalitātes un cenu līmenī. Nesen darbu jaunajā salonā Jūras un Ģertrūdes ielas stūrī sācis bijušais Rīgas meistars.

Ventas Balss arhīvs

9. decembris
8. decembris
7. decembris
3. decembris
2. decembris
1. decembris
30. novembris
26. novembris