Ventas Balss, 14. oktobris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Zemgales iecirkņa darbinieki, izmeklējot kādu kriminālprocesu par narkotisko vielu nelegālu apriti, atklājuši, ka darboņu pēdas ved arī uz Užavu.

Nesen Ventspilī viesojās kustības Par dabisku ģimeni pārstāvji – Agnese Irbe un Andars Ignacs. Viņi aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju palīdzēt nosargāt tradicionālo, dabisko ģimeni, kuras pamatā ir savienība starp vīrieti un sievieti un šajā savienībā dzimušie bērni. Lai to panāktu, notiek parakstu vākšanas kampaņa par izmaiņām Satversmes 110. pantā.

Ventspils pilsētas un novada piespiedu laulību jautājums atkārtoti nonācis uz valdības un Saeimas diskusiju galda. Arī varbūtējie ieguvumi no vēja parku attīstības – neviennozīmīgi. Uz sarunu aicinājām valdošās koalīcijas pārstāvi, Saeimas deputāti Ilzi Indriksoni.

Satiksmes ministrijas prognozes un cerības, ka kravu apgrozījuma kritums Latvijas ostās šogad apstāsies, pagaidām nav attaisnojušās. Ventspils ostā kravu apjoms divu gadu laikā ir sarucis precīzi uz pusi.

Līdz ar valdības lēmumu par obligātu vakcināciju pieprasījums pēc vakcīnām strauji aug. Ventspilī uz pierakstu jāgaida divas nedēļas, bet dzīvajā rindā iedzīvotāji stāv pat sešas stundas.

Ventas Balss arhīvs

28. oktobris
27. oktobris
26. oktobris
22. oktobris
21. oktobris
20. oktobris
19. oktobris
15. oktobris