Ventas Balss, 12. oktobris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

BK Ventspils basketbolisti tikuši pie otrās uzvaras jaunajā Latvijas–Igaunijas līgas sezonā, šoreiz panākumu izcīnot viesos – ar 80:67 izdevās pieveikt jaunpienācējus KK Viimsi.

Šonedēļ sācies visā valstī izsludinātais ārkārtējais stāvoklis, kas pašlaik noteikts uz trim mēnešiem un paredz virkni dažādu Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumu.

Pašvaldības policijas darbinieki palīdzēja kādai septiņus mēnešus veca zīdainīša mammai, kura nevarēja tikt pie sava bērna, jo automašīnai bija nejauši aizslēgušās durvis.

Pagājušajā nedēļā Katoļu ielas pašā sākumā, senajos pareizticīgo kapos, tika uzstādīts un iesvētīts krusts. Turpmāk ikviens garāmgājējs varēs godināt to mūsu senču piemiņu, kuri Ventspilī dzīvoja 19. gadsimtā.

Brīvdienās Vārves pagastā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā cieta trīs cilvēki, bet vainīgais no hospitalizācijas atteicās.

Ar daudzveidīgu pasākumu programmu 14. un 15.oktobrī Ventspilī norisināsies Ziemeļvalstu dienas. Iedzīvotājiem būs iespēja piedalīties semināros un diskusijās, apmeklēt izstādes un koncertus.

Ventas Balss arhīvs

9. decembris
8. decembris
7. decembris
3. decembris
2. decembris
1. decembris
30. novembris
26. novembris