Ventas Balss, 6. oktobris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pēc ilgāka pārtraukuma pie uzvaras Čehijas hokeja Ekstralīgā izdevies tikt Livīnovas komandai Verva un ventspilniekam Uvim Balinskim, turklāt aizsarga kontā šajā mačā arī rezultatīva piespēle.

Komunālā pārvalde pie Briežu dārza pabeigusi stāvlaukuma pārbūvi un tā labiekārtošanas darbus. Savukārt Briežu dārzā darbi vēl turpinās, lai nākamajā sezonā varētu vērt vārtus plašam tā apmeklētāju pulkam.

Agresīvs, piedzēries ventspilnieks kādā pilsētas spēļu zālē vienā naktī pamanījās piekaut divus cilvēkus. Tagad viņš nonācis uz tiesas sola.

Tieši Starptautiskajā senioru dienā, 1. oktobrī, pensionāru biedrības Ventspils liedags biedri pēc ilgāka neredzēšanās laika sanāca Kultūras centra Lielajā zālē uz kopsapulci, lai atskatītos uz paveikto, bet, galvenais, – satiktu cits citu.

Transporta satiksme uz paceļamā Ventas tilta atjaunota standarta režīmā. Tomēr tas nenozīmē, ka darbi saistībā ar deformācijas šuvju un tilta seguma nomaiņu ir pabeigti un pasūtītājs tos ir pieņēmis. Būvniekiem par savu naudu vajadzēs novērst pieļautos defektus.

Ventspilī nepilnas stundas laikā autovadītāji reibumā izraisījuši divus satiksmes negadījumus, kuros saskādējuši ceļa zīmes un aizsargbarjeras.

Ventas Balss arhīvs

9. decembris
8. decembris
7. decembris
3. decembris
2. decembris
1. decembris
30. novembris
26. novembris