Ventas Balss, 24. septembris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Jau šodien Ventspils teātra komanda dodas uz Limbažiem, kur piedalīsies starptautiskajā amatierteātru festivālā Spēlesprieks 2021, kurš norisināsies no 24. līdz 26. septembrim. Festivālā viņi piedalīsies ar izrādi Brīvais pāris.

Ventspilī turpina ražot konservus no visu veidu Baltijas jūrā mītošajām zivīm. Vecākajā Ventspils uzņēmumā šobrīd nodarbināti aptuveni 250 cilvēki. Neraugoties uz pieklājīgo vecumu – 76 gadi, Ventspils zivju konservu kombināts gatavojas jauninājumiem.

25. septembrī plkst. 19 koncertzālē Latvija viesosies viens no neparastākajiem Skandināvijas perkusiju virtuoziem un skaņu māksliniekiem Tatu Renke, kurš spēj pārsteigt skatītāju ar to, ka muzicējot izmanto dažādus sadzīves priekšmetus.

Pazīstamais lielsaimnieks Kārlis Akums šobrīd dzīvo nedaudz rimtāk. Lai arī joprojām viņš uzrauga savu saimniecību Akmeņkalni un regulāri piedalās medībās, ir brīži, kad gribas apstāties un atsaukt atmiņā puikas gados piedzīvoto.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Guntis Blumbergs iknedēļas preses konferencē informēja par Covid-19 aktualitātēm un slimnīcas gatavību parūpēties par sasirgušajiem ar šo vīrusu.

Ventas Balss arhīvs

28. oktobris
27. oktobris
26. oktobris
22. oktobris
21. oktobris
20. oktobris
19. oktobris
15. oktobris