Ventas Balss, 23. septembris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Divus zaudējumus pēc kārtas Čehijas hokeja Ekstralīgā piedzīvojusi Litvīnovas Verva komanda ar Uvi Balinski sastāvā, turklāt abos mačos kopā ripu savos vārtos ielaižot desmit reizes.

Jau divpadsmito reizi Ventspils muzejs rīko glezniecības plenēru, kas šogad norisinās no 20. līdz 26. septembrim. Ventspili rudens noskaņās šonedēļ tver Latvijā pazīstami mākslinieki – Anita Meldere, Gita Šmite, Andra Otto-Hvoinska, Kārlis Siliņš un Andrejs Severetņikovs. Vietējos māksliniekus šogad aicināta pārstāvēt Maruta Eistere.

Daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāja Zirās, saņemot dzīvokļa rēķinu, bija šokā, kad ieraudzīja summu. Izrādījās, ka, aprēķinot maksu par dzīvokli, jau ne pirmo reizi tiek pieļauta kļūda un rēķins izrakstīts par platību, kas pārsniedz faktisko.

Konceptuāli atbalstīts aizliegums Saeimā ielaist bijušos deputātus, pret kuriem noteiktas sankcijas. Ilga Kreituse šo speciāli Aivaram Lembergam veltīto priekšlikumu sauc par nožēlojamu.

Ventspils novadā no Jūrkalnes stāvkrasta nogāzusies automašīna, bet tās vadītājs miris izcelts no ūdens. Iespējams, tā bijusi pašnāvība.

Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas jauktā kora diriģente un mūzikas vidusskolas vokālā pedagoģe Agnese Korvstiļeva izstaro spēcīgu enerģiju. Jauna, interesanta personība, kuras pārdomās par dzīvi gribas ieklausīties.

Ventas Balss arhīvs

15. oktobris
14. oktobris
13. oktobris
12. oktobris
8. oktobris
7. oktobris
6. oktobris
5. oktobris