Ventas Balss, 22. septembris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Šogad aprit 10 gadi, kopš Kristīne Vāgnere-Davidova ar milzu aizrautību, profesionalitāti un gādību pilda Ventspils Tehnikuma direktores amata pienākumus. Kā viņa atzīst, šis laiks ir bijis ļoti dinamisks, tādēļ mūsu saruna kalpo kā neliels pieturas punkts, lai apstātos un izvērtētu paveikto.

Trīs mačus Polijas spēcīgākajā basketbola līgā jau aizvadījis ventspilnieks Klāvs Čavars, individuāli tiekot pie iespaidīgas statistikas, taču tabulā ierakstot tikai vienu uzvaru.

Jūlija sākumā ugunsgrēkā 9-stāvu mājā Inženieru ielā 95 sadega lifts. Dzīvokļu īpašnieki, tai skaitā Ventspils pašvaldība kā neprivatizēto dzīvokļu īpašniece, pieņēma lēmumu nomainīt sadegušo liftu, kas ir visu dzīvokļu kopīpašums.

Pirms vairāk nekā trīs gadiem izveidotais Ventspils uzņēmums SIA Trempel izaudzis no idejas līdz reālai ražošanai un eksportam. Ērti apģērbu un aksesuāru pakaramie, kas izgatavoti no ekoloģiska materiāla, no Ventspils nonāk dažādās pasaules vietās.

Šodien notiks SIA 4 WIND pasūtītā ietekmes uz vidi novērtējuma sabiedriskā apspriešana par vēja elektrostaciju būvniecību Popē. Iedzīvotāji, kuri parakstījušies pret vēja parku būvniecību, dokumentā tiek apsaukāti par amorāliem, savtīgiem un sabiedrību šķeļošiem.

Ventas Balss arhīvs

28. oktobris
27. oktobris
26. oktobris
22. oktobris
21. oktobris
20. oktobris
19. oktobris
15. oktobris