Ventas Balss, 17. septembris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Gatavojoties jaunajai sezonai, vēl vienu maču aizvadījuši BK Ventspils basketbolisti, kas šoreiz viesos tikās ar BK Liepāja un arī izcīnīja uzvaru.

Gada izskaņā paredzēts uzsākt senās ēkas Kuldīgas ielā 2, kas ventspilniekiem zināms kā Gūtšmita nams, atjaunošanas būvdarbus. Pēc renovācijas tur tiks atvērts vienots klientu apkalpošanas centrs un tiks izvietoti valsts iestāžu biroji.

Šīs nedēļas nogale ir piemērota Kurzemes apceļošanai un arī tālākiem braucieniem pa Latviju, jo šodien sākas Eiropas kultūras mantojumu dienas.

Ņemot vērā agro rudens lapkriti, sākot ar šo nedēļu privātmāju īpašnieki, kuru īpašumā atrodas piegulošā teritorija, tiek aicināti pieteikt rudens koku lapu maisu savākšanu, informē pašvaldības iestāde Komunālā pārvalde.

Sestdien, 18. septembrī, plkst. 19 Ventspils koncertzālē Latvija divkāršā klaviermūzikas koncertā Rudens darbi sastapsies divi izcili pianisti – Vikija Čova no Amerikas Savienotajām Valstīm un rīdzinieks, vairākkārtējs Lielās mūzikas balvas ieguvējs Reinis Zariņš.

Ventas Balss arhīvs

28. oktobris
27. oktobris
26. oktobris
22. oktobris
21. oktobris
20. oktobris
19. oktobris
15. oktobris