Ventas Balss, 15. septembris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Lai izpildītu valsts normatīvo aktu prasības, tuvākajā laikā mainīsies daudzdzīvokļu māju norēķinu kārtība par atkritumu apsaimniekošanu. Maksa par atkritumu izvešanu tiks aprēķināta pēc faktiskā atkritumu apjoma nevis agrāk noteiktajām normām.

Gatavojoties jaunajai sezonai, vēl vienu pārbaudes spēli aizvadījuši BK Ventspils basketbolisti. Uzspēlējusi arī Ventspils Augstskolas komanda, kurai čempionāts sāksies jau nākamajā nedēļā.

Kad Ventspilī kļuva par vienu kancelejas preču un zīmēšanas piederumu veikalu mazāk, iedzīvotāji, par laimi, nepalika bez vajadzīgajām precēm. Tas pateicoties uzņēmīgām un radošām ventspilniecēm.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija turpina virzīt ideju par lielo pilsētu apvienošanu ar līdzās esošajām novada pašvaldībām. Ventspils un novada pašvaldība savu viedokli nemaina, noraidot šos plānus.

Sodu saņēmis vīrietis, kurš sēdies pie stūres, kaut viņam bija atņemtas tiesības. Tikmēr kāds pensionārs kvadraciklu stūrējis ne tikai bez tiesībām, bet arī dzērumā.

Latvijas čempionātā motokrosā jau trešajā posmā pēc kārtas komandu vērtējumā uzvaru izcīnīja motokluba Rodeo braucēji, Cēsu posmā tiekot arī pie trim individuālajiem tituliem.

Ventas Balss arhīvs

17. septembris
16. septembris
15. septembris
14. septembris
10. septembris
8. septembris
7. septembris
3. septembris