Ventas Balss, 3. augusts, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Svarcēlājs Ritvars Suharevs olimpiskajās spēlēs debitējis ar sesto vietu svara kategorijā līdz 81 kg un jauniem valsts rekordiem, bet no Tokijas mājās vērienīgi sagaidīti čempioni 3x3 basketbolisti.

Astoņdesmit gadus vecs vīrietis Ventspils novadā mira pēc smagiem miesas bojājumiem, ko viņam kopīgas iedzeršanas laikā nodarīja kāda sieviete. Tagad izmeklēšana beigusies un lieta nosūtīta prokuratūrai.

Ventspilī aizvadīts Eiropas pludmales handbola tūres posms, šādas sacensības pirmo reizi notika ne vien pie mums, bet arī Latvijā un pat Baltijā.

Ventavas ciemā nerimst konflikts starp dzīvokļa īrnieci un apsaimniekotājuzņēmumu. Iedzīvotāja vēlas panākt dzīvokļa īres maksas pārrēķinu par periodu, kad tajā nedzīvoja.

Pēc iespaidīgas lāzeru un gaismu izrādes pagājušās nedēļas nogalē uz tikpat pacilājošas nots iesākusies Pilsētas svētku nedēļa, kuras laikā ar dažādiem pasākumiem un spilgtiem notikumiem tiks svinēta Ventspils 731. gadadiena.

Jūlija beigās savā pirmajā reisā no Ventspils uz Nineshamnu devās jaunais prāmis Stena Scandica. Kuģniecības uzņēmums Stena Line plāno tuvākajos gados pasažieru skaitu Baltijas jūras maršrutā dubultot.

Ventas Balss arhīvs

17. septembris
16. septembris
15. septembris
14. septembris
10. septembris
8. septembris
7. septembris
3. septembris