Ventas Balss, 29. jūlijs, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Tokijas olimpiskajās spēlēs 3x3 basketbola turnīrā triumfējusi Latvijas izlase ar Kārli Lasmani sastāvā, turklāt tieši ventspilnieks izcēlās ar uzvaru nesošo metienu!

Šajā vasarā, neskatoties uz vēl joprojām spēkā esošajiem ierobežojumiem un dažu kafejnīcu slēgšanu, sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu piedāvājums mūsu pilsētā nav mazinājies, bet, tieši otrādi, paplašinājies. Pilsētas kafejnīcu ēdienkartē parādījušies ēdieni, kuru agrāk nebija. Savus pakalpojumus piedāvā arī ielas ēstuves.

Sestdien un svētdien jau piekto reizi risināsies šaha trenera Jura Neimaņa piemiņas turnīrs, kas šoreiz vienlaicīgi būs arī Latvijas čempionāts ātrajā šahā jeb rapidā.

Defekti uz autoceļa Piltene–Zlēkas joprojām nav novērsti. Situāciju skaidro ceļa apsaimniekotājs – Latvijas Valsts ceļi – un būvdarbu veicējs Ostas celtnieks.

Šonedēļ Piltenes pagastā, kuļot rapsi, lauksaimnieks uz lauka atklājis trīs beigtas mežacūkas. Pie tā paša lauka arī nomedīta mežacūka, kurai laboratoriski apstiprināta saslimšanas ar Āfrikas cūku mēri.

Pārventas bibliotēka šajā vasarā ieviesusi jaunu aktivitāti – ģimenes āra lasītavu. Plānots, ka tā turpinās darboties līdz pat augusta beigām.

Ventas Balss arhīvs

17. septembris
16. septembris
15. septembris
14. septembris
10. septembris
8. septembris
7. septembris
3. septembris