Ventas Balss, 28. jūlijs, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Latvijas 3x3 basketbola izlase ar Kārli Lasmani, Nauri Miezi, Edgaru Krūmiņu un Agni Čavaru sastāvā vakar olimpiskajās spēlēs Tokijā izcīnīja divas uzvaras un šodien cīnīsies par medaļām.

Savu otro dzimšanas dienu Ventspils fotoklubs Kaktuss nosvinēja kopā ar vairākiem desmitiem fotogrāfijas mīļotāju, atklājot izstādi ar daiļrunīgu nosaukumu Zeme, vai Tev sāp? Izstādes apmeklētāju uzmanību piesaistīja ne tikai darbi, bet arī izmantotās informācijas tehnoloģijas.

Divas dienas Ventspilī risināsies Eiropas pludmales handbola tūres posms, turklāt tā būs pirmā reize, kad šāds turnīrs notiek kādā no Baltijas valstīm.

Latvijas Veterinārārstu biedrības vadītājs dzīvo Ventavā. Biedrībai 24. augustā būs gadsimta jubileja, un Valdis Šmēliņš ar domubiedriem šogad izdevis grāmatu Simts mirkļi veterinārijā. Viņš ir strādājis privātpraksē, Pārtikas un veterinārajā dienestā, bet nu jau 11 gadus ir labi pazīstamā novada uzņēmuma Miesnieks darbinieks.

Kamēr liela daļa skolēnu ar pilnu krūti izbauda vasaru, kārtīgi atpūšoties, tikmēr daudzi jaunieši strādā, lai paši nopelnītu naudu un gūtu darba pieredzi. Ventspils Tehnikuma 2. kursa audzēknis Daniels Dzirnieks jau otro vasaru strādā Ventspils tirgū, kur viņam uzticēti sētnieka pienākumi.

Ventas Balss arhīvs

17. septembris
16. septembris
15. septembris
14. septembris
10. septembris
8. septembris
7. septembris
3. septembris