Ventas Balss, 27. jūlijs, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Devītais Ghetto Games festivāls jeb GG Fests Ventspilī pulcēja ne vien aptuveni astoņus simtus dalībnieku, bet arī lielu skaitu atbalstītāju, kas pilsētas centru pārvērta par sen neredzēti dzīvu svētku vietu.

Ventspils poliklīnikā reizi mēnesī alergoloģe Kristina Amosova pieņem bērnus ar ādas alerģisku saslimšanu simptomiem, veic ādas alergēnu testus, kā arī pieņem bērnus ar pārtikas alerģiju simptomiem. Šoreiz saruna ar speciālisti par to, kas ir raksturīgākās bērnu alerģijas vasarā.

Ventspilī sākta labdarības akcija Drosmes kaste, ko rīko organizācija Saviem spēkiem. Līdz 1. augustam Drosmes kaste atradīsies veikalā Mego Ganību ielā 22. Akcijas rīkotājs Sergejs Galaveckis aicina ventspilniekus palīdzēt Onkoloģijas nodaļas mazajiem pacientiem pārvarēt bailes pirms sāpīgajām procedūrām.

Šomēnes spēkā stājušies vairāki grozījumi normatīvos aktos un veikti grozījumi esošajos, kas regulē sociālo pabalstu saņemšanas kārtību. Ventspils pilsētas Sociālais dienesta speciālisti akcentē būtiskākās izmaiņas.

Neskatoties uz gadu nastu un ierobežotajām pārvietošanās iespējām, Inta Ādama labprāt rosās savā dārzā. Šovasar viņu pārsteidz lilijas, kas augumā apsteigušas dārza saimnieci.

Ventas Balss arhīvs

17. septembris
16. septembris
15. septembris
14. septembris
10. septembris
8. septembris
7. septembris
3. septembris