Ventas Balss, 18. jūnijs, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Aizvadītajā sezonā pie basketbola kluba Ventspils stūres pirmo reizi ķērās ventspilnieks Gints Fogels, kļūstot par 13. galveno treneri komandas vēsturē, turklāt tas notika brīdī, kad titulētais klubs pārdzīvoja vienus no grūtākajiem laikiem. Neskatoties uz visām grūtībām, treneris ar aizvadīto sezonu ir apmierināts un pateicīgs spēlētājiem par raksturu.

Trešdienas pievakarē Ventspils pludmalē tika iedegta Gaismas un Mīlestības ceļa uguns, kas tajā pašā dienā bija sākusi savu ceļu Kolkā un kurai piecās dienās jāieskauj visa Latvija.

Savai izskaņai pietuvojies alternatīvās aprūpes centra Žēlsirdības māja garais un daudziem notikumiem piepildītais stāsts. Šajā mājā tika sasildītas daudzu likteņa atgrūstu cilvēku sirdis, tika audzināti un izloloti viņu bērni.

Ceļu policijai divas dienas pēc kārtas Popes pagastā nācās tikt galā ar nekaunīgiem pārkāpējiem – viens nepakļāvās policijas prasībām, bet otrs traucās ar 166 kilometriem stundā.

Daudzus ar Ventspils luterāņu draudzi tieši nesaistītus ventspilniekus pārsteigusi publikācija ziņu portālā www.jauns.lv par Ventspils mācītāja pārcelšanu uz Kuldīgu. Žurnālista Elmāra Barkāna rakstā ar skandalozu virsrakstu detalizēti iztirzāta Valtera Ozoliņa privātā dzīve.

Ventas Balss arhīvs

30. jūlijs
29. jūlijs
28. jūlijs
27. jūlijs
23. jūlijs
22. jūlijs
21. jūlijs
20. jūlijs