Ventas Balss, 16. jūnijs, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Aizvadītais mācību gads nu jau ierakstījis sevi vēsturē. Ventas Balss aprunājās ar divu skolu direktorēm, sadzirdot, cik atšķirīgs tas bijis pilsētā un laukos.

Ventspils kļuvusi par pirmo pilsētu Latvijā, kurā visa teritorija un vides objekti brīvdabā pieejami cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Cilvēki ratiņkrēslos var doties uz pludmali, nokļūt Lemberga hūtes virsotnē vai vienkārši pabūt iemīļotajās vietās.

Iedzīvotāji pamanījuši, ka šajās dienās mūspusē aktīvi notiek militāro un operatīvo dienestu kustība. Izrādās, vienā laikā iekritušas četras dažādas mācības.

Rīt plkst. 18 teātra namā Jūras vārti tiks atklāta divu mākslinieču – Laimdotas Malles un Kristīnes Krauzes-Sluckas – personālizstādes ar vienotu nosaukumu ooze/-ums. Izstāde būs apskatāma līdz 18. jūlijam.

Latvijas vasara nav iedomājama bez zemenēm. Tas brīdis ir klāt – dobēs sākušas sārtoties ogas, un šis gardums nu bagātīgā klāstā pieejams arī Ventspils tirgū.

Katram mākonim ir sava zelta maliņa, uzskata veikala Stila lietas īpašniece Laima Freida, kurai šis kovida laiks palīdzēja saredzēt arī kaut ko labu un izšķirties spert soli, uz kuru bija briedusi jau sen, bet tikai tagad sadūšojās to izdarīt. Veikals Stila lietas saviem pircējiem vēris durvis Pāvila ielā 13a, privātās mājas teritorijā.

Ventas Balss arhīvs

30. jūlijs
29. jūlijs
28. jūlijs
27. jūlijs
23. jūlijs
22. jūlijs
21. jūlijs
20. jūlijs