Ventas Balss, 11. jūnijs, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Vakar Latvijā vadošie preses tirdzniecības uzņēmumi Narvesen un Preses Serviss godināja 2020. gada iecienītākos preses izdevumus. Pirktāko reģionālo laikrakstu kategorijā uz goda pjedestāla – arī ventspilnieku paaudzēs lasītā Ventas Balss.

UEFA Ētikas un disciplinārlietu komiteja par krāpšanos, korupciju un godīgu spēļu principu pārkāpumiem bargi sodījusi futbola kluba Ventspils prezidentu Adlanu Šišhanovu, administratoru Nikolaju Djakinu un arī pašu klubu.

Jaunatklātā 46. krasta aizsardzības baterijas uguns koriģēšanas torņa apkārtnē blakus Saulrieta ielai atrasts vērienīgs Otrā pasaules kara munīcijas daudzums.

Vietējiem plašsaziņas līdzekļiem ir viena neatņemama un neapstrīdama priekšrocība salīdzinājumā pat ar prestižākajiem medijiem. Tikai vietējie plašsaziņas līdzekļi sniedz lasītājiem, skatītājiem un klausītājiem vietējās ziņas.

Pašvaldības policija pēdējā laikā vairākkārt saņēmusi sūdzības no iedzīvotājiem par to, ka kāda persona vai cilvēku grupa tīši bojā cita īpašumu, apzīmējot to. Cilvēki, kuru rīcībā ir kāda informācija, aicināti ziņot.

Ventas Balss arhīvs

18. jūnijs
17. jūnijs
16. jūnijs
15. jūnijs
11. jūnijs
10. jūnijs
9. jūnijs
8. jūnijs