Ventas Balss, 9. jūnijs, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Futbola klubam Ventspils pauze Virslīgas čempionātā ilgs līdz 17. jūnijam, tas ir, līdz brīdim, kad sāksies spēlētāju vasaras pārejas periods, kam būtu jāievieš vismaz kaut kāda skaidrība arī par mūsu pilsētas kluba nākotnes perspektīvām.

Pilsētas domes jaunais sastāvs ir zināms. Lielākā daļa mandātu joprojām ir Latvijai un Ventspilij – 7 no 13. Taču, tā kā partijas saraksta pirmais numurs un mēra kandidāts Aivars Lembergs ir apcietināts, realizēt vairākumu domē nebūs vienkārši. Partija meklē iespējas ievēlēt savu pirmo numuru par pilsētas mēru.

Par vairākiem noziegumiem tiesas priekšā stājās trīs vīrieši. Divi no viņiem neveiksmīgi centās nozagt pilsētas labiekārtošanai paredzētu bruģakmeni.

Ventspils vieglatlēti sekmīgi startējuši gan tradicionālajās Ventspils šķēpu sacensībās, gan pirmajā Latvijas Vieglatlētikas savienības kausa izcīņas posmā, tiekot gan pie uzvarām, gan personiskajiem rekordiem.

Muzikants ar 20 gadu stāžu Edijs Rozentāls strādā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, viņš ir profesionāls ūdenslīdējs un arī uzņēmējs. Visu laiku būt kustībā ir ventspilnieka aicinājums.

Ventas Balss arhīvs

5. augusts
4. augusts
3. augusts
30. jūlijs
29. jūlijs
28. jūlijs
27. jūlijs
23. jūlijs