Ventas Balss, 8. jūnijs, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Aizvadītas kārtējās pašvaldību vēlēšanas. Ventspilī un novadā vēlētāju balsu vairākums tika līdzšinējiem politiskajiem līderiem – attiecīgi vietējai partijai Latvijai un Ventspilij un Latvijas Zemnieku savienībai.

Ventspilnieki pamanījuši, ka pagājušajā nedēļā uz lielā reklāmas stenda, kas sagaida tos, kuri no Rīgas puses iebrauc Ventspilī, parādījusies bilde ar vēja ģeneratoru, laimīgu ģimeni un uzrakstu: «Atbildīgs vējš».

Tuvojas vasaras sezona, aktīvs atpūtas un atvaļinājuma laiks. Lai arī arvien vairāk savas robežas tūristiem ver daudzas pasaules valstis, Latvijā joprojām netrūkst vietu, kuras ir vērts apmeklēt. Šoreiz par Spāres muižu.

Lai arī vēlētāju aktivitāte bijusi zema, daudzi ventspilnieki un novada iedzīvotāji pašvaldību vēlēšanu dienā atrada laiku, lai paustu savu nostāju un izvēlētos cilvēkus, kam uzticēt turpmākos četrus gadus vadīt pašvaldību darbu. Ventas Balss devās noskaidrot, kā norisinās vēlēšanas pilsētā un novadā, kāds ir vēlētāju noskaņojums un kā iedzīvotāji izvēlas nākotni.

Ventas Balss arhīvs

5. augusts
4. augusts
3. augusts
30. jūlijs
29. jūlijs
28. jūlijs
27. jūlijs
23. jūlijs