Ventas Balss, 12. maijs, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Otro maču pēc kārtas bez vārtu guvuma palikuši FK Ventspils futbolisti, kas viesos atzina RFS pārākumu un turnīra tabulā joprojām ieņem priekšpēdējo vietu.

Var patiesi apskaust cilvēku, kurš savu 85 gadu jubileju sagaida labā noskaņojumā, ar labu veselību, draugu un kolēģu lokā, kopā ar bērniem, mazbērniem un mazmazbērniem. Kurš savos gados vēl palīdz saimniekot ģimenes mājā. Par kuru saka, ka draudzēties ar viņu – tā ir laime. Maija pirmajā dienā savu 85 gadu jubileju nosvinēja Ventspils ostas bijušais ilggadējais kapteinis Arvīds Buks.

Ventspilī pieaugusi saslimšana ar Covid-19. Uzliesmojums sācies pēc Lieldienu dievkalpojumiem Ventspils pareizticīgo baznīcā.

Noslēdzies Jaunrades nama rīkotais Latvijas jauno vokālistu konkurss Pavasarī dziesmas skan 2021. Starp laureātiem arī ventspilnieki.

Ik gadu 12. maijā tiek atzīmēta Starptautiskā māsu diena. Šodien ikvienam ir lieliska iespēja pateikt paldies medicīnas māsām par ieguldīto darbu, gādājot par pacientu veselību, un apsveikt šīs profesijas pārstāves.

Sīpolpuķes – narcises, tulpes – ir pašā pilnbrieda viducī. Taču, neskatoties uz to, darbs pie pilsētas ziedu rotas veidošanas nebeidzas. Šonedēļ uzsākta ziedu skulptūru apstādīšana ar vasaras puķēm.

Ventas Balss arhīvs

16. jūnijs
15. jūnijs
11. jūnijs
10. jūnijs
9. jūnijs
8. jūnijs
4. jūnijs
3. jūnijs