Ventas Balss, 20. aprīlis, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pēc Latvijas–Igaunijas līgas regulārās sezonas noslēgumu portāls Sportacentrs.com tradicionāli organizēja žurnālistu aptauju, lai noteiktu labākos spēlētājus dažādās nominācijās, kurās tika izcelti arī ventspilnieki.

Šonedēļ visā Latvijā norisinās ikgadējā Bibliotēku nedēļa, kas ar dažādiem pasākumiem un aktivitātēm tiek atzīmēta arī Ventspilī.

Kā uzvesties mežā, sastopoties ar savvaļas dzīvniekiem vai to mazuļiem: krist panikā un kliegt vai tomēr saglabāt vēsu prātu un turpināt vērot.

Pārventas iedzīvotājus ik pa laikam uztrauc dzelzceļa cisternu sastāvi ar bīstamajām kravām, kas virzās cauri dzīvojamajai zonai uz ostas termināļiem. Aprīļa sākumā tāda situācija atkārtojās atkal.

Arī Ventspils novada deputātu kandidātu sarakstos ir visdažādāko profesiju pārstāvji. Deputāta darbu gatavs uzņemties instrumentu asinātājs, aktieris un vairāki sporta skolotāji.

Turpinās Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Rehabilitācijas nodaļas ēkas būvniecība, kas jau sasniegusi nozīmīgu atskaites punkts – būvnieki tikuši tik tālu, lai sienā varētu iebūvēt kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.

Ventas Balss arhīvs

14. maijs
13. maijs
12. maijs
11. maijs
7. maijs
6. maijs
5. maijs
30. aprīlis