Ventas Balss, 15. aprīlis, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspilī ik pa laikam aktualizējas diskusija par nekustamajam īpašumam piegulošo teritoriju kopšanu. Daļa namīpašnieku šo darbu nevēlas veikt, savukārt pašvaldība šādu nastu uzņemties nespēj.

Ventspilnieks Mareks Mitens marta nogalē lika punktu savām gaitām ASV studentu hokejā, kas noslēdzās ar ļoti veiksmīgu sezonu, bet tagad gaida savu iespēju debitēt nopietnākā līmenī – Amerikas Hokeja līgā.

Aptuveni divas nedēļas Ventspilī ir pieejams Latvijā populārs pakalpojums – sāls terapija. Sālsistaba palīdz uzlabot veselības stāvokli tiem, kas bieži cieš no ausu, deguna un kakla slimībām, kam ir problēmas ar elpceļiem un plaušām.

Ventspils olimpiskās vienības pārstāvji no ilgi gaidītā Eiropas čempionāta svarcelšanā atgriezušies ar bronzas medaļu un pārliecību, ka līdz olimpiskajām spēlēm Tokijā vēl jāpaveic daudz.

Noslēdzoties būvniecības darbiem, Ventspilī ir uzstādīta pirmā no plānotajām trim elektroautobusu ātras uzlādes stacijām.

Gadījumā, ja saslimšana ar Covid-19 ies mazumā un situācija normalizēsies, pēc divām nedēļām muzeji pilnvērtīgi varētu atsākt darbu, pieļauj kultūras ministrs Nauris Puntulis.

Ventas Balss arhīvs

14. maijs
13. maijs
12. maijs
11. maijs
7. maijs
6. maijs
5. maijs
30. aprīlis