Ventas Balss, 13. aprīlis, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pagājušajā nedēļā valdība atļāva atsākt darbību tiem veikaliem, kas neatrodas lielajos tirdzniecības centros. Pirmajās dienās pēc veikalu atvēršanas pie dažiem no tiem sāka veidoties garas pircēju rindas. Ir veikali, kas nesagaidīja brīdi, kad atkal varēs strādāt.

Šā gada 19. martā SIA Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca Kurzemes mugurkaula ķirurģijas centrā Ventspilī veikta Baltijā unikāla mugurkaulāja operācija, pilnībā izņemot septītā kakla skriemeļa audzēju, kas bija apaudzis kreiso mugurkaula jeb vertebrālo artēriju, kura ar asinīm apgādā galvas smadzeņu stumbru un smadzenītes.

Pagājušās nedēļas beigās Piejūras brīvdabas muzeja teritorijā nosvinēja laivu mājas spāru svētkus un vienlaikus atveda lielāko no restaurētajām zvejas laivām Aira.

Uz sarunu aicinājām Ventspils Mūzikas vidusskolas flautas spēles pasniedzēju Ainu Lodziņu. Runājām par dažādām tēmām – par pavasara atnākšanu, šķietami savādo laiku, kurā dzīvojam, ģimeni, darbu un ikdienu, bet, neskatoties uz to, arvien nonācām pie tā, kam viņas dzīvē ir īpaša nozīme – pie mūzikas.

Pašvaldības SIA ŪDEKA informē, ka klientu konsultēšana arī turpmāk notiks attālināti. Savukārt uzņēmuma kasēs tiek nodrošināta iespēja par pakalpojumiem norēķināties klātienē, kā līdz šim.

Ventas Balss arhīvs

14. maijs
13. maijs
12. maijs
11. maijs
7. maijs
6. maijs
5. maijs
30. aprīlis