Ventas Balss, 8. aprīlis, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pasaules autisma atpazīstamības diena, kas tiek atzīmēta 2.aprīlī, šogad tika pieminēta arī Ventspilī. Friziere Anastasija, kas audzina īpašo bērniņu, organizēja labdarības akciju, veicot bezmaksas matu griešanu bērniem ar autisma spektra traucējumiem.

Jau šodien Latvijas–Igaunijas līgas ceturtdaļfinālu aizvadīs Ventspils basketbolisti, kas regulāro sezonu noslēdza uz pozitīvas nots, bet šis noskaņojums noteikti jāņem līdzi uz sezonas izšķirošajiem notikumiem.

Ventspils Pašvaldības policijas darbinieks Guntars Cimermanis nupat nosvinēja 60 gadu jubileju un teju pusi no sava mūža ir nostrādājis Pašvaldības policijā – vēl no tiem laikiem, kad ielās valdīja bandīti.

FK Ventspils futbolisti piedzīvojuši otro zaudējumu šajā Virslīgas sezonā, pagalam neizteiksmīgā mačā viesos ar 0:1 piekāpjoties Valmierai un līdz ar to arī saglabājot vietu turnīra tabulas apakšā.

Ventspilnieki var lepoties ar to, ka pēc pagājušā gada rezultātiem labākā sociālā darbiniece publiskajā jomā Latvijā strādājusi un joprojām turpina strādāt mūsu pilsētā, pansionātā Selga. Lienīte Millere ir pelnījusi labākās titulu savā profesijā, pateicoties ne tikai tam, ka viņas nopelnus atzinīgi novērtējusi pašreizējā vadība, kolēģi un Labklājības ministrija, bet arī saņemot patiesu mīlestību no saviem aprūpējamajiem.

Ventas Balss arhīvs

16. aprīlis
15. aprīlis
14. aprīlis
13. aprīlis
9. aprīlis
8. aprīlis
7. aprīlis
31. marts