Ventas Balss, 3. marts, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventas Balss redakcija saņēmusi iedzīvotāju sūdzības par gaišiem putekļiem, kas apsēduši vairākus Pārventas kvartālus. Vides speciālisti ierosinājuši administratīvo lietu.

Jaunā Virslīgas sezona sāksies 13. martā, kad pirmo maču savā laukumā aizvadīs arī FK Ventspils futbolisti, uzņemot čempioni Riga FC, bet nedēļu vēlāk viesos ieradīsies arī RFS.

Tiekoties ar ziedu tirgotavas Magnolija īpašnieci Kristīni Bergmani-Petroviču un viņas mammu Maigu Bergmani, saruna par ziedu biznesu šajā pandēmijas laikā raisās ļoti viegli, burtiski dzirksteļo, bet ir skaidrs, ka aiz šī nosacītā viegluma slēpjas garas darba stundas, nežēlojot tam arī savu brīvo laiku, sadzīvošana ar valstī ieviestajiem ierobežojumiem kovida dēļ. Tomēr ģimenes atbalsts palīdz nenolaist rokas par visgrūtākajos brīžos.

Arī šīs sezonas ceturtajā cīņā starp Ventspils un VEF komandu pie panākuma tika rīdzinieki, šoreiz savā laukumā uzvarot 82:75, bet regulārajā sezonā ventspilniekiem būs vēl viena iespēja uztaustīt veiksmes atslēgu, jo tiks aizvadīts arī piektais aplis.

Epidemioloģiskie ierobežojumi neļauj uzņēmumam TestDevLab sarīkot sava jaunā biroja Vecpilsētā plašu atklāšanas pasākumu. Ventas Balss devās uz atjaunotajām telpām agrāk nekā daudzi IT kompānijas darbinieki, kuriem šeit radītas mūsdienīgas darba vietas.

Ventas Balss arhīvs

16. aprīlis
15. aprīlis
14. aprīlis
13. aprīlis
9. aprīlis
8. aprīlis
7. aprīlis
31. marts