Ventas Balss, 2. marts, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils dome ārkārtas sēdē pieņēma lēmumu vērsties pie Augstākās tiesas priekšsēdētāja ar lūgumu atcelt Aivaram Lembergam nepamatoti piemēroto bargāko drošības līdzekli – apcietinājumu –, kas tika piemērots pēc Rīgas apgabaltiesas pirmās instances sprieduma pasludināšanas 22. februārī.

Bijusī liepājniece, ceļojošā cirka vadītāja Solvita Bodoga februāra vidū pēc reemigrācijas nokļuvusi savā sapņu vietā – Ventspilī, kurai piemītot draudzības aura. Solvita šeit iecerējusi darboties kultūras lauciņā, kā arī noskatījusi simtgadīgu māju, ko plāno atdzīvināt un izmantot arī tūristu piesaistei.

Neskatoties uz dažādiem ierobežojumiem un aizliegumiem, ilgāko sezonu šoziem aizvadījis slēpošanas kalns Lemberga hūte, kas arī par apmeklētāju skaitu sūdzēties nevarēja.

Notiek pētījumi, lai jau drīzumā Latvijas ceļu būvē varētu sākt izmantot pārstrādātu gumiju. Šim risinājumam saskatītas vairākas priekšrocības.

Ventspils novada sieviešu biedrību Spārni spilgti raksturo radošums, mērķtiecība un prasme saglabāt senču mantojumu. 40 dāmas, kas darbojas organizācijā, ir aktīvas, un katra nāk ar savu pienesumu. Tas tiek novērtēts jau 20 gadus.

Ventas Balss arhīvs

16. aprīlis
15. aprīlis
14. aprīlis
13. aprīlis
9. aprīlis
8. aprīlis
7. aprīlis
31. marts