Ventas Balss, 26. februāris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pilsētas dome nolēmusi mainīt topošā ģimenei pietuvinātās vides bērnunama atrašanās vietu un būvēt to Vecpilsētā, lai tam būtu pieejama izglītības, kultūras un sporta infrastruktūra. Šiem mērķiem nolemts rekonstruēt seno ēku Skroderu ielā 13.

Kurzemes rajona tiesa pieņēmusi lēmumu piedzīt no biedrības Hokeja klubs «Venta 2002» gandrīz 19 tūkstošus eiro – nepamatoti izlietoto pašvaldības finansējumu 16 830 eiro apmērā un tiesāšanās izdevumus – 1883 eiro.

Kādam Ventspilī deklarētam iedzīvotājam tiesa atstāja spēkā uzlikto naudas sodu par pašizolācijas neievērošanu, jo viņš nokavējis pārsūdzības termiņu.

Pēc gandrīz divu nedēļu pauzes Latvijas–Igaunijas līgas čempionātu atsāks basketbola klubs Ventspils, kas šodien viesosies pie pašreizējiem turnīra līderiem VEF basketbolistiem.

Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas skolēnu mācību uzņēmums iekļuvis konkursa Biznesa skices finālā. Ikviens aicināts atbalstīt Ventspils jauniešus.

Bijusī ventspilniece Natālija Magazeina aktīvi iestājas par dabisku ģimeni. Natālija akcentē, ka arī tradicionālo vērtību piekritējiem ir tiesības paust savu viedokli.

Ventas Balss arhīvs

16. aprīlis
15. aprīlis
14. aprīlis
13. aprīlis
9. aprīlis
8. aprīlis
7. aprīlis
31. marts