Ventas Balss, 26. janvāris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Šogad ziema nav skopojusies ar sniega daudzumu. Bet līdz ar to vairāk darba arī komunālajiem un citiem dienestiem, kas ir atbildīgi par sniega tīrīšanu uz ceļiem, ietvēm, pagalmos un... uz ēku jumtiem.

Pagājušajā nedēļa elektroenerģijas padeves atslēguma dēļ tehnoloģiska avārija notika uzņēmumā Kurzemes granulas. Avārijas dēļ apkārtne tika nobērta ar skaidām, kas lidoja no rūpnīcas skursteņa. Uzņēmuma vadība atvainojas iedzīvotājiem.

Ugunsgrēkā, kas izcēlās dzīvojamā mājā Krievlaukos pagājušajā trešdienā, gājuši bojā divi cilvēki. Trešajai mājas iemītniecei izdevās evakuēties no degošas ēkas. Pilsētas Sociālais dienests sniedz palīdzību sievietei, kurai ugunsgrēkā sadega visa viņas iedzīve.

Sporta hallē Pārventa nomainīts apgaismojums, kas tagad kļuvis ne vien patīkamāks un gaišāks, bet arī ļaus ietaupīt elektroenerģiju.

Lai gan šobrīd nekādi masu pasākumi notikt nedrīkst, cerot uz drīzu situācijas uzlabojumu, Ventspilī jau izveidots daudzveidīgs sporta pasākumu kalendārs visa gada garumā.

Latvijas Televīzijas laika ziņu sastādītājs Toms Bricis savā videoblogā pauda, ka aukstuma vilnis, ko piedzīvojām janvāra vidū, ir radījis un vēl radīs pēdējo gadu lielākās pārvērtības Latvijā.

Ventas Balss arhīvs

3. marts
2. marts
26. februāris
25. februāris
24. februāris
23. februāris
19. februāris
18. februāris