Ventas Balss, 21. janvāris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Vecāku mērs ir pilns. Viņi ir patiesi nokaitināti par valstī noteiktajiem ierobežojumiem iegādāties bērnu apģērbu un apavus.

Ventspils novada iedzīvotājs apšaubījis, cik pamatoti tiek iekasēti nodokļi no maksājumiem par daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanu. Situāciju skaidro finansiste.

Kurzemes rajona tiesa par sutenerismu un bordeļa uzturēšanu notiesājusi kādu ventspilnieci. Viņai piemērota nosacīta brīvības atņemšana.

Ventspilniece Rūta Lasmane jau savos pirmajos mačos ASV pamanījusies ierakstīt savu vārdu Floridas Universitātes vieglatlētikas vēsturē, sasniedzot tās otro visu laiku labāko rezultātu trīssoļlēkšanā telpās.

Ģeologi un dabas eksperti par 2021. gada Latvijas ģeovietu pasludinājuši Ventspils puses lepnumu – Staldzenes stāvkrastu.

1991. gada janvāris. Barikādes. Daudziem tas nav tikai zīmīgs laiks Latvijas vēsturē, bet gan paša piedzīvots laiks. Satraukuma pilnas stundas, kas vadītas pie ugunskuriem Rīgā vai pie radio aparāta mājās, domājot un lūdzot par savējiem, kas aizstāv Latviju barikādēs.

Ventas Balss arhīvs

3. marts
2. marts
26. februāris
25. februāris
24. februāris
23. februāris
19. februāris
18. februāris